O nas

Serdecznie zapraszamy do bliższego poznania nas i naszej filozofii pracy

Nasz gabinet powstał w 2014 roku. Ciągle rozwijamy się i udoskanalamy nasze umiejętności jak również dostosowujemy gabinet do Państwa potrzeb.

Sandra Pieniążek-Głowacka fizjoterapeutka
Sandra Pieniążek- Głowacka
mgr fizjoterapii , instruktor odnowy biologicznej, instruktor fitness

Wykształcenie i ukończone szkolenia:
  • Studia Magisterskie na kierunku fizjoterapia
  • Instruktor odnowy biologicznej (masaż sportowy, medycyna fizykalna, hudroterapia oraz wspomaganie treningu i wypoczynku)
  • Instruktor fitness
  • Instruktor Pilates
  • Szkolenie ze specjalistycznej terapii plastrami - Kinezjotaping
  • Kurs masażu tkanek głębokich
  • Kurs drenażu limfatycznego
Paweł Głowacki fizjoterapeuta
Paweł Głowacki
mgr fizjoterapii , instruktor odnowy biologicznej

Studia z fizjoterapii ukończyłem w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Odbyłem także specjalizację instruktorską z zakresu odnowy biologicznej. Program specjalizacji obejmował masaż sportowy, medycynę fizykalną, hydroterapię oraz wspomaganie treningu i wypoczynku. Ukończyłem szkolenie z zakresu medycyny niekonwencjonalnej "Akupresura / refleksoterapia" w Centrum Terapii Naturalnych Hagalaz we Wrocławiu. Ukończyłem również kurs Kinesiotapingu w Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu.

Dysponuję wiedzą o praktycznym stosowaniu najnowszych technik terapeutycznych oraz doświadczeniem w wielu placówkach służby zdrowia z zakresu usprawniania pacjenta. Jakość świadczonych przeze mnie usług gwarantuje posiadane przez mnie kompleksowe wykształcenie oraz ciągłe podnoszenie moich kwalifikacji.

Dodatkowe informacje

Nasza praca

1

Naszym celem nie jest tylko działanie doraźne, ale takżę zwiększanie świadomości własnej postawy ciała, zdrowego stylu życia oraz wyrobienie nawyku dbałości o swoje zdrowie do końca życia.

2

Uwolnienie od bólu to wielka nagroda, ale proces ten wymaga pracy zaangażowania obu stron i niezachwianej determinacji.

3

Podkreślamy zawszę konieczność znalezienia pierwotnej przyczyny bólu.

4

Program rehabilitacji i ćwiczeń musi być tak samo niepowtarzalny jak Ty sam i indywidualnie dostosowany do Twoich potrzeb.

5

Masaż to nie tylko technika, to także pasja pracy z człowiekiem.

Nasze metody

"Bene dignoscitur, bene curatur."

W myśl łacińskiego przysłowia ("dobra diagnostyka, dobre leczenie") w naszej pracy główny nacisk kładziemy na pracę z pacjentem oraz szybkie znalezienie źrudła problemu. Mamy holistyczne podejście o problemu i zawsze staramy się dobrać odpowiednią technikę pracy by jak najszybciej i na jak najdłużej pozbawić Cię bólu i problemu.
Do naszych metod zaliczyć można między innymi:

Copyright © 2017 Strefa Zdrowia i Relaksu. All rights reserved. | Design by W3layouts

Powrót do góry.